Author Integra 2023 stříbrná-matná/červená
Kód: 9436080.00 9436080.01 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Nejlépe vybavený model klasického krosového kola s dámským rámem. Author Integra disponuje sníženým duralovým rámem pro pohodlný nástup. Jeho geometrie je nastavená na vzpřímený pohodlný turistický posed. Nechybí uzamykatelná odpružená vidlice RST s měkkou pružinou pro maximální komfort. Klasické osazení je tvořeno sadou Shimano Alivio / Acera a brzdí spolehlivé ráfkové brzdy Tektro. O pohodlí se stará speciální dámské sedlo Author Noble a ergonomické ploché gripy. Díky sníženému rámu se výborně hodí na jízdu s dětskou sedačkou. Kolo je možné dovybavit blatníky, nosičem, stojánkem i košíkem na láhev. Hodí se na pohodové rekreační vyjížďky s rodinou, díky nízké váze a užším plášťům jede velmi lehce na silnici či cyklostezce. Po dostrojení může samozřejmě posloužit i jako dopravní prostředek na kratší vzdálenosti (jízda do zaměstnání, na nákup apod.). Nezalekne se ani lehčího terénu v podobě zpevněných lesních a polních cest.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámská krosová kola |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Velikost: | 15", 17", 19" |
| rám: | dural 6061 29" (ASL) |
| Přední vidlice: | RST Capa 29 ML uzamykatelná (80 mm) |
| hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník: | PROWHEEL Burner, 44-32-22 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP, zapouzdřené |
| přesmykač: | SHIMANO Altus (31.8) |
| Měnič: | SHIMANO Alivio |
| řazení: | SHIMANO Acera (27) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-9, 11-34 (9) |
| řetěz: | KMC Z9 |
| Náboje: | QUANDO, 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | TEKTRO |
| Ráfky: | AUTHOR Argon 29, 32 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 2.0 mm černé |
| pláště: | AUTHOR Speed Master 29" × 1.75" |
| pedály: | AUTHOR Non Slip dural |
| Řidítka: | ocel, 20 mm, 640 mm |
| gripy: | AUTHOR ErgoGrip Lock |
| představec: | UNO nastavitelný |
| sedlovka: | AUTHOR dural (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Podsedlový šroub: | "" |
| sedlo: | AUTHOR Area Gel |
| Počet rychlostí: | 27 |
| hmotnost: | 13,9 kg / 17" kg |
| Tlumič: | "" |
| Motor: | "" |
| baterie: | "" |
| Display: | "" |
| Zapletená kola: | "" |
| Omotávky: | "" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




