Author Solution 27,5 ASL 2023 stříbrná-matná/černá-matná
Kód: 9436036.00 9436036.01 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dámské horské kolo Author Solution 27,5 ASL představuje zlatý střed v nabídce modelů s 27,5“ koly. Disponuje duralovým rámem a uzamykatelnou odpruženou vidlicí RST. O řazení se postará spolehlivá sada Shimano Alivio s tradičním a dlouhodobě osvědčeným počtem převodů 3 × 9. Brzdí se samozřejmě hydraulikou v podání spolehlivých kotoučových brzd Tektro. Výhodou u těchto modelů je i možnost montáže blatníků či nosiče. Nechybí ani příprava zadní stavby na uchycení originálního stojánku Author. Pokud hledáte odolné, skvěle ovladatelné a solidně vybavené kolo na rekreační využití, Author Solution 27,5 ASL bude maximálně vyhovovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámská horská 27,5“ pevná kola |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
| EAN: | Zvolte variantu |
| velikost: | 14", 16", 18" |
| rám: | dural 6061 27.5" (ASL) |
| Přední vidlice: | RST Blaze 27.5 ML, uzamykatelná (100 mm) |
| hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník: | SHIMANO MT101, 40-30-22 zubů, 170 mm kliky |
| Středové složení: | SHIMANO BB-UN101, zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO Altus (34.9) |
| Měnič: | SHIMANO Alivio |
| řazení: | SHIMANO Alivio (27) |
| Vícekolečko: | SHIMANO HG200-9, 11-36 (9) |
| řetěz: | KMC Z9 |
| Náboje: | QUANDO Disc, 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO HD-M280, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky: | TEKTRO HD-M280 |
| Ráfky: | AUTHOR Xenon 27.5, 32 děr |
| Paprsky: | ocel černé |
| pláště: | AUTHOR Speed Master 27.5" × 2.00" |
| pedály: | plast |
| Řidítka: | AUTHOR rise 25 mm, 9°, 640 / 660 mm |
| gripy: | AUTHOR tvrzená pěna |
| představec: | AUTHOR dural |
| sedlovka: | AUTHOR dural (31.6) |
| Objímka: | AUTHOR (34.9) |
| Podsedlový šroub: | "" |
| sedlo: | AUTHOR Fenix |
| Počet rychlostí: | 27 |
| hmotnost: | 14,2 kg / 16" kg |
| Tlumič: | "" |
| Motor: | "" |
| baterie: | "" |
| Display: | "" |
| Zapletená kola: | "" |
| Omotávky: | "" |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




