Author Thema 2023 bílá/červená
Kód: 9436070.00 9436070.01 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Základní model dámského krosového kola je postaven na duralovém rámu a ocelové vidlici. Author Thema se může pochlubit velice nízkou váhou, která je docílena hlavně použitím pevné vidlice, lehkými hliníkovými ráfky a klasickými ráfkovými brzdami. O řazení se starají komponenty ze základních sad japonského Shimana. Svým zaměřením je určena k jízdě na silnici a cyklostezkách, není vhodná do terénu. Výborně poslouží na ježdění po městě a při kratších rodinných výletech. V menší rámové velikosti může sloužit i jako juniorský model. Je samozřejmě možné ji vybavit veškerým příslušenstvím – blatníky, nosičem, stojánkem atd. Překvapivě lehké a dobře ovladatelné kolo za skvělou cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámská krosová kola |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
| EAN: | 8590816083042 |
| Velikost: | 17", 19" |
| Rám: | dural 6061 (L) |
| Přední vidlice: | hi-ten |
| Hlavové složení: | VP COMP 1-1/8" |
| Převodník: | PROWHEEL, 42-34-24 zubů, 170 mm kliky |
| Středové složení: | VP COMP, zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO TY500 (31.8) |
| Měnič: | SHIMANO TY500 |
| Řazení: | SHIMANO (21) |
| Vícekolečko: | SHIMANO MF-TZ510-7, 14-28 (7) |
| Řetěz: | KMC Z7 |
| Náboje: | QUANDO, 36 děr |
| Brzdy: | TEKTRO V |
| Brzdové páky: | SHIMANO |
| Ráfky: | dural, 36 děr |
| Paprsky: | ocel |
| Pláště: | AUTHOR Cross 700 × 38c |
| Pedály: | plast |
| Řidítka: | ocel, 20 mm, 640 mm |
| Gripy: | AUTHOR tvrzená pěna |
| Představec: | ZOOM dural |
| Sedlovka: | ZOOM dural (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Podsedlový šroub: | "" |
| Sedlo: | AUTHOR Noble |
| Počet rychlostí: | 21 |
| Hmotnost: | 12,3 kg / 17" kg |
| Tlumič: | "" |
| Motor: | "" |
| Baterie: | "" |
| Display: | "" |
| Zapletená kola: | "" |
| Omotávky: | "" |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




