AUTHOR Vertigo ASL 2026 bílá/černá/zlatá
Kód: 9982393.00 9982393.01 9982393.02 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámská krosová kola |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
| EAN: | 8590816091177 |
| Velikost: | 15", 17", 19" |
| Rám: | hliník 700c (ASL) |
| Přední vidlice: | SUNTOUR NEX LO, uzamykatelná (63 mm) |
| Hlavové složení: | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník: | SHIMANO Cues 4000-2, 40-26 zubů, 170/175 mm kliky |
| Středové složení: | SHIMANO BB-UN101 zapouzdřené |
| Přesmykač: | SHIMANO Cues 4000 (31.8) |
| Měnič: | SHIMANO Cues 3020 |
| Řazení: | SHIMANO Cues 4000 (18) |
| Vícekolečko: | SHIMANO CS-LG300-9, 11-36 zubů (9) |
| Řetěz: | KMC XGlide |
| Náboje: | QUANDO Disc, 32 děr |
| Brzdy: | TEKTRO HD-T275, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky: | TEKTRO HD-T275 |
| Ráfky: | AUTHOR Argon Cross, 32 děr |
| Paprsky: | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Pláště: | AUTHOR Trail Maker, 700 x 40c |
| Pedály: | AUTHOR Non Slip plast |
| Řidítka: | hliník, rise 20 mm, 660/680 mm |
| Gripy: | "" |
| Představec: | ZOOM nastavitelný |
| Sedlovka: | ZOOM hliník (27.2) |
| Objímka: | AUTHOR (31.8) |
| Podsedlový šroub: | "" |
| Sedlo: | AUTHOR Fenix |
| Počet rychlostí: | 18 |
| Hmotnost: | "" kg |
| Tlumič: | "" |
| Motor: | "" |
| Baterie: | "" |
| Display: | "" |
| Zapletená kola: | "" |
| Omotávky: | tvrzená pěna |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




