Beany Blaster XC 26 blue 2026
Kód: 985988.00Detailní popis produktu
Nespokojíte se s klasikou a vždycky chcete pro sebe i svého prcka něco víc?
Pak tu pro Vás máme opravdovou specialitu!
Beany BLASTER XC 26 je skvělou volbou pro každé aktivní dítko, které miluje rychlou jízdu po lesních a polních cestách a řádění na pumptracku. A je to týmový hráč, který se rozhodně neztratí ani na dětských závodech.
Beany BLASTER XC 26 je osazen kotoučovými hydraulickými brzdami Shimano, je lehký, odolný, snadno ovladatelný a bezpečný. Díky širokým plášťům skvěle drží na trati a nabízí pohodlnou jízdu v každém středně těžkém terénu.
Víme, co malí sportovci potřebují, a naše kola nejsou zmenšeninami těch dospěláckých. Jedinečná geometrie, na jejímž vývoji jsme spolupracovali s dětskými fyzioterapeuty, zajišťuje pohodlný a zdravý posed za řídítky bez dysbalancí, přetěžování vybraných svalových skupin a špatných cyklistických návyků.
Beany BLASTER XC 26. Pro ultimátní, divokou a superlehkou jízdu s váhou pouhých 9,7 kg.
Na kolo je možné použít pláště, až do šířky 2,35"
| Velikost kol | 26" |
|---|---|
| RÁM | Hliníkový 6061 rám s třikrát zeslabovanými trubkami |
| VIDLICE | Beany alloy 6061 |
| ŘAZENÍ | Shimano SL-U4000 CUES 1x9 |
| PŘEDSTAVEC | Solely jr. alloy 40 mm |
| ŘIDÍTKA | Solely jr. alloy 640 mm |
| Brzdy | Shimano Hydraulic Disc Brake |
| PLÁŠTĚ | Kenda 26 x 2,1 kevlar 120 TPI |
| PŘEHAZOVAČKA | Shimano , RD-U4000, CUES, GS 9-SPEED |
| KAZETA | Shimano CS-LG300-9, CUES, 9-SPEED 11-41T |
| SEDLO | Beany |
| Sedlovka | Solely.jr alloy 350 mm |
| KLIKY A PŘEVODNÍK | Prowheel alloy, 32T, 140 mm s malou roztečí Q-faktor |
| Ráfky | double wall Solely.jr alloy |
| ŘETĚZ | Shimano CN-LG500, FOR LINKGLIDE |
| BRZDOVÉ PÁKY | Shimano hydraulické |
| NÁBOJ PŘEDNÍ | Solely jr. alloy 28H |
| NÁBOJ ZADNÍ | Solely jr. alloy 28H |
| VÁHA | 9,7 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská kola 26" (125-155 cm) |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




