Cannondale Quick 20" Orchid 2025
Kód: 9328584.00Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská kola 20" (105-135cm) |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
| EAN: | 884603937921 |
| rám: | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| Vidlice: | SmartForm C3 Alloy, rim brakes, rack/fender mounts |
| Kliky: | Prowheel, Pro-V30, 110mm length, 30T |
| pedály: | Wellgo Composite Platform w/ reflectors, 1/2" |
| přehazovačka: | microSHIFT M21S |
| řazení: | microSHIFT, Low-torque Twist Shift, 7-speed |
| Kazeta: | Sunrace, 11-28, 7-speed |
| řetěz: | KMC Z7, 7-speed |
| Ráfky: | Cannondale, lightweight alloy, 20", 28h |
| pláště: | Kenda Small Block 8, 20 x 1.5" |
| Náboje: | (F) KT Alloy, QR / (R) KT Alloy, 7-speed freehub |
| Dráty: | Steel, 14g Black |
| Brzdy: | Promax V-Brake |
| Brzdové páky: | Alloy, linear pull |
| řídítka: | Lightweight Alloy, 25.4mm, 580mm |
| představec: | Forged and machined aluminum, 30mm w/ fitted stem cover |
| hlavové složení: | FSA, Alloy, 1-1/8 Ahead, semi-integrated |
| sedlovka: | One-piece, clamp-less, Alloy, 25.4mm |
| Ročník: | 2022 |
| Platforma: | QUICK KIDS G2 |
| hmotnost: | Hmotnosti kol se neudávají, protože neexistuje jednotný standard vážení. Vždy doporučujeme nechat si kolo zvážit v dané specifikaci na prodejně a porovnávat s reálnou hmotností kol jiných značek. kg |
| Extra: | Kickstand |
| Středové složení: | Cartridge, square taper |
| Přesmykač: | 0 |
| Hvězdička: | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| *: | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| SKU: | C51752U20 |
| barva: | ORC |
| GPSR kontakt v EU: | Cycling Sports Group Europe B.V., Geeresteinselaan 57, 3931JB, Woudenberg, Netherlands, tel.: +31 88 1971 500 | www.cannondale.com |
| gripy: | Cannondale Kid's Comfort |
| sedlo: | Cannondale Kid's Comfort |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




