Cannondale Scalpel 29" Carbon 2 LEFTY Smoke Black 2026
Kód: 9981449.00 9981449.01 9981449.02 9981449.03 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Držte se pevně
Jezdit na novém Scalpelu je vzrušující. Když se spojí nejpokročilejší design odpružení, nejmodernější geometrie a neskutečně nízká hmotnost závodního kola s agresivní XC komponentovou skladbou, Scalpel vám pomůže najít extra rychlost v každé části trailu. Zrychluje tam, kde ostatní váhají. Má skvělý grip tam, kde to ostatním klouže. A předjíždí tam, kde ostatní brzdí. Scalpel je vůdčím elementem do úplně nové éry XC. Cvakněte si lístek, zapněte pásy a připravte se.
Zlepšené odpružení
Nejen více zdvihu. Více lepšího zdvihu. Díky našemu magickému systému pružení FlexPivot a kinematice pružení Proportional Response, 120 mm zdvihu Scalpelu poskytuje neskutečnou trakci, lepší kontrolu nad kolem, a sakra moc zábavy. Se vší efektivností a funkčností, kterou byste očekávali od kola, které vyhrává na Světových pohárech.
Zíráte na něj? To je v pohodě
Žádná jiná vidlice nevypadá tak, jako Lefty. A žádná jiná vidlice nefunguje tak, jako Lefty. Díky tomu jezdci, kteří na ní jezdili, získali za poslední dvacet let nespočet pódiových umístění. Nepřekonatelná tuhost, plynulost chodu a aktivita pružení jsou výsledkem toho, že i když vypadá hodně divoce, v případě potřeby vás Lefty udrží v první linii.
Krása rychlosti
To není žádný marketingový blábol. Každá část Scalpelu je podřízena především špičkové funkci – kinematika odpružení, hmotnost, tuhost a ovladatelnost. Vlastnosti určují chování kola, ne naopak. A hlavně rychlé kolo vypadá skvěle!
Ďábel tkví v detailech
Rychlost kola začíná u geometrie. A Scalpel v tomhle exceluje. Položený, 66.6° úhel hlavové trubky a geometrie rámu upravená na míru každé velikosti tak, aby jezdec stál vyváženě přesně mezi koly. Výsledek? Více síly a trakce během výjezdů, více kontroly v zatáčkách, a absolutně nový rozměr jistoty v rychlých pasážích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celoodpružená kola 29" |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
| EAN: | 1968701830328 |
| Rám: | Scalpel, lightweight carbon construction, 120mm travel, Proportional Response Suspension and Geometry, FlexPivot Chainstay, full internal cable routing, 73mm BSA, 1.5" headtube with 1-1/8" upper reducer/internal cable guide, 148x12mm thru axle, 55mm chain |
| Tlumič: | RockShox SIDLuxe Select+, 2-Pos mode adjust, adjustable rebound, 190x45mm, TwistLoc Ultimate remote dual lockout |
| Vidlice: | Lefty Ocho Alloy 120, Chamber Damper, OppO Spring System, tapered steerer, 50mm offset, TwistLoc Ultimate remote dual lockout |
| Kliky: | Shimano XT, 34T |
| Středové složení: | Shimano BSA 73mm |
| Přehazovačka: | Shimano XT Di2 |
| Řazení: | Shimano XT Di2, 12-speed |
| Kazeta: | Shimano XT, 10-51, 12-speed |
| Řetěz: | Shimano XT, 12-speed |
| Ráfky: | DT Swiss XRC 1900 Spline, carbon, 30mm inner width, hookless, TSS tubeless ready |
| Pláště: | Schwalbe Rick XC Pro, 29x2.4", Speed Compound, tubeless ready |
| Náboje: | (F) DT Swiss Lefty, 6-bolt / (R) 370 Ratchet LN 18T, 6-bolt, 12x148mm, XD driver |
| Dráty: | DT Swiss Competition Race, straight pull |
| Brzdy: | Shimano XT, 4-piston hydraulic disc, 180/160mm rotors |
| Brzdové páky: | Shimano XT hydraulic disc |
| Řídítka: | Cannondale 1 Flat, Carbon, 31.8mm, 9° back, 760mm |
| Představec: | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, 6° |
| Gripy: | SRAM Silicone |
| Hlavové složení: | Acros ICR |
| Sedlo: | Prologo Dimension NDR, Tirox rails |
| Sedlovka: | Fox Transfer SL Performance Elite, 31.6, 125mm (S), 150mm (M-XL) |
| Platforma: | SCALPEL G2 |
| SKU: | C24025U10 |
| Barva: | SBK |
| Konektivita: | Cannondale Wheel Sensor |
| *: | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| GPSR kontakt v EU: | Cycling Sports Group Europe B.V., Geeresteinselaan 57, 3931JB, Woudenberg, Netherlands, tel.: +31 88 1971 500 | www.cannondale.com |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




