Cannondale SuperSix EVO 6 Black 2026
Kód: 9982710.00 9982710.01 9982710.02 9982710.03 9982710.04 9982710.05 9982710.06 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční kola |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
| EAN: | 1968700763030 |
| Platforma: | SUPER SIX G2 |
| SKU: | C1124GU10 |
| Barva: | BLK |
| Hmotnost: | Hmotnosti kol se neudávají, protože neexistuje jednotný standard vážení. Vždy doporučujeme nechat si kolo zvážit v dané specifikaci na prodejně a porovnávat s reálnou hmotností kol jiných značek. kg |
| *: | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| GPSR kontakt v EU: | Cycling Sports Group Europe B.V., Geeresteinselaan 57, 3931JB, Woudenberg, Netherlands, tel.: +31 88 1971 500 | www.cannondale.com |
| Rám: | SuperSix EVO Carbon,integrated cable routing w/ Switchplate, 12x142 Syntace thru-axle, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated seat binder, SmartSense compatible |
| Vidlice: | SuperSix EVO Carbon, integrated crown race, 12x100mm Syntace thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Kliky: | Shimano 105 7100, 50/34: 165mm (44cm), 170mm (48-51cm), 172.5 (54-56cm), 175mm (58-61) |
| Středové složení: | Shimano BBRS500, BSA |
| Přesmykač: | Shimano 105 7100, braze-on |
| Přehazovačka: | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Řazení: | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Kazeta: | Shimano 105 R7100, 11-36, 12-speed |
| Řetěz: | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Ráfky: | DT Swiss R470 DB, tubeless ready |
| Pláště: | Vittoria Zaffiro Pro Slick, 700 x 25c |
| Náboje: | Shimano TC500, centerlock, (F) 12x100mm, (R) 12x142mm |
| Dráty: | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy: | Shimano 105, 160/160mm SM-RT64 rotors |
| Brzdové páky: | Shimano 105 |
| Řídítka: | Vision Trimax Compact: 380mm (44cm), 400mm (48-51), 420mm (54-56cm), 440mm (58-61) |
| Představec: | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6°: 80mm (44cm), 90mm (48-52cm), 100mm (54-56cm), 110mm (58-61cm) |
| Gripy: | Cannondale Bar Tape, 3.5mm |
| Hlavové složení: | Integrated, 1-1/8" - 1-1/4" |
| Sedlo: | Prologo Nago RS STN, Stainless Steel Rails |
| Sedlovka: | Cannondale C1 Aero 40 Carbon, 0mm offset (44-48cm), 20mm offset (51-61cm) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




