Cannondale Topstone Carbon 1 Lefty AXS Black 2026
Kód: 9982017.00 9982017.01 9982017.02 9982017.03 9982017.04 9982017.05 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tady je. Třetí generace naší všestranné gravel superstar, modelu Topstone Carbon. Hladší, elegantnější a promyšleněji integrovaná třetí evoluce kola, které odpovědělo na otázku: „Nebylo by to lepší, kdyby gravel kola měla odpružení?“, odpověděla vřele ‚Hell Yeah‘.
Na kole Topstone Carbon je každá jízda lepší, cesty jsou hladší, pneumatiky jsou přilnavější, zatáčky nejsou tak nepřehledné a kilometry utíkají o něco snadněji. Hlavně pokud si vyberete nejnovější verzi vidlice Lefty Oliver, která je určena přímo pro jízdu na štěrku.
Takže pokud vás vaše vyjížďky zavedou mimo zpevněné a předvídatelné cesty, ať už se jedná o získání PR na gravel závodech, pořádné dobrodružství s brašnami nebo jen prozkoumávání méně frekventovaných cest, zvládněte to lépe na novém Topstone Carbon. Je to dokonalý stroj na šotolinu, který se hodí všude, unese všechno, zvládne všechno a je rychlý a zběsilý.
Průchodnost pláštů
- 52 mm u rámu
- 56 mm u pevné vidlice
- 57 mm u vidlice Lefty Oliver
Odpružení
- Topstone Carbon Lefty 40 mm vepředu / 30 mm vzadu
- Topstone Carbon 30 mm vzadu
KingPin
To je inovativní systém zadního odpružení, který je velmi lehký a bezúdržbový. Osa čepu prochází sedlovou trubkou a umožňuje tak zadní stavbě a sedlové trubce vertikální flexi, která tak nabídně až 30mm odpružení zadního kola.
Lefty Oliver
Lefty Oliver je lehká, odpružená vidlice pro gravel kola, která nabízí 40 mm zdvihu, perfektní ovládání a preciznost při zatáčení v jakémkoliv terénu.
OutFront Steering Geometrie
Sebevědomá stabilita se spojuje s hbitou obratností. Velký offset vidlice spolu s položeným hlavovým úhlem poskytuje lehké a snadné ovládání, ale zároveň vám dopřává jistotu ve vyšších rychlostech a náročném terénu.
StashPort + StashBag
StashPort je nový úložný systém ve spodní rámové trubce. Dvířka k němu najdete přímo pod košíkem na lahev. Každý nový Topstone má rovnou i StashBag, brašničku na nářadí a další malé věci.
Příprava na teleskopickou sedlovku
Topstone Carbon je připravený na teleskopickou sedlovku. Průměr sedlovky je 27,2 mm a samozřejmostí je vnitřní vedení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel kola |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
| EAN: | 1968700777372 |
| Rám: | Topstone Carbon, Kingpin suspension system, Proportional Response construction, downtube StashPort, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, 27.2 dropper post ready, UDH, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, removable fender bridge, multiple gear/bot |
| Vidlice: | Lefty Oliver, 40mm travel, lockout, Gen 2 Chamber Damper w/ All-Over tune, ISO High-Ride air spring, tapered steerer, 700c, 55mm offset |
| Kliky: | SRAM Rival XPLR Wide, 42T |
| Středové složení: | SRAM DUB BSA Road 68 Wide |
| Přehazovačka: | SRAM GX Eagle AXS, T-Type, 12-speed |
| Řazení: | SRAM Rival AXS, 12/13-speed compatible |
| Kazeta: | SRAM GX XS-1275, 10-52, T-Type, 12-speed |
| Řetěz: | SRAM GX Eagle T-Type, 12-speed |
| Ráfky: | Reserve 40|44 GR Carbon, Turbulent Aero Tech, 24h, tubeless ready |
| Pláště: | WTB Raddler TCS Light, 700x44c, tubeless ready |
| Náboje: | (F) Lefty 50, 6-Bolt / (R) DT Swiss 370, 12x142mm centerlock |
| Dráty: | Sapim CX-Delta |
| Brzdy: | SRAM Rival hydraulic disc, CenterLine X 160/160mm 6-bolt front, centerlock rear rotors |
| Brzdové páky: | SRAM Rival AXS hydraulic disc |
| Řídítka: | Easton EA70 AX |
| Představec: | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Gripy: | Cannondale KnurlCork, 2.7mm |
| Hlavové složení: | Acros IS52/40 ICR |
| Sedlo: | Fizik Terra Argo X5, S-Alloy rails, 150mm |
| Sedlovka: | Cannondale SAVE Carbon, 27.2x350mm (47-58), 400mm (61) |
| Extra: | Large StashBag downtube storage bag, Fillmore tubeless valves, SRAM AXS charger |
| Platforma: | TOPSTONE CARBON G3 |
| SKU: | C1519GU10 |
| Barva: | BLK |
| Hmotnost: | Hmotnosti kol se neudávají, protože neexistuje jednotný standard vážení. Vždy doporučujeme nechat si kolo zvážit v dané specifikaci na prodejně a porovnávat s reálnou hmotností kol jiných značek. kg |
| *: | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| GPSR kontakt v EU: | Cycling Sports Group Europe B.V., Geeresteinselaan 57, 3931JB, Woudenberg, Netherlands, tel.: +31 88 1971 500 | www.cannondale.com |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




