CTM Areon GX Comp černá/matná antracitová 2026
Kód: 244790.00Detailní popis produktu
Celoodpružené trailové elektrokolo s 29” palcovými koly, které tě dostane všestranností! Zdvih zadní stavby až 135mm a čtyřčepový ověřený systém pružení ve spolupráci s vyváženou sportovní geometrií zajistí efektivní šlapání a stabilitu v náročném terénu.Je vybaven extrémně výkonným motorem Panasonic GXM 100 (100Nm) a integrovanou baterií BMZ V10 s kapacitou až 820Wh. Extra rámové úchyty na příslušenství jako jsou tašky, box s nářadím nebo druhá láhev a integrovaný systém kabeláže doplňují nabitou výbavu.
| Záruka: | 24 měsíců |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Model: | AREON GX Comp |
| Typ rámu: | A35 FS frame, Alloy 6061, Full Integrated Battery, ICR, 12x148mm, UDH, 4-Link, travel 135 mm, S, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29" |
| Vidlice: | Suntour XCR34, AIR, 2CR, DS, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Tlumič nárazů: | XFusion 02 PRO RL 210x53 |
| Řazení: | Sram SX Eagle/12sp |
| Přehazovačka: | Sram SX Eagle |
| Cassete: | Sram PG 1210, 11-50 |
| Kliková sada: | FSA 38T, 165mm |
| Brzdy: | TRP SLATE EVO-HD-M807, four pistons/203mm |
| Ráfky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Pláště: | MAXXIS Minion DHF 29x2,50"/Dissector 29x2,40" EXO, TR |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 537 |
| Řetěz: | Sram SX Eagle brown |
| Představec: | CTM TDS/35 mm |
| Řídítka: | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Náhlavní souprava: | FSA No.80/62 |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Podsedlovka: | EXA Form KSP900, S-125mm, M-150mm, L/XL-175mm |
| Rychlosti: | 12 rychlostí |
| Motor: | PANASONIC GXM100 / 100Nm |
| Baterie: | BMZ V10 820Wh / 36V / 22,8Ah |
| Rok: |
2026 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celoodpružená 29" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rám: | A35 FS frame, Alloy 6061, Full Integrated Battery, ICR, 12x148mm, UDH, 4-Link, travel 135 mm, S, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Vidlice: | Suntour XCR34, AIR, 2CR, DS, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Tlumič: | XFusion 02 PRO RL 210x51 |
| Řazení: | Sram SX Eagle/12sp |
| Přehazovačka: | Sram SX Eagle |
| Kazeta: | Sram PG 1210, 11-50 |
| Kliky: | FSA 38T, 165mm |
| Brzdy: | TRP SLATE EVO-HD-M807, four pistons/203mm |
| Ráfky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Pláště: | MAXXIS Minion DHF 29x2,50"/Dissector 29x2,40" EXO, TR |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 537 |
| Řetěz: | Sram SX Eagle brown |
| Představec: | CTM TDS/35 mm |
| Řídítka: | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Hlavové složení: | FSA No.80/62 |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900, S-125mm, M-150mm, L/XL-175mm |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Motor: | PANASONIC GXM100 / 100Nm |
| Baterie: | BMZ V10 820Wh / 36V / 22,8Ah |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




