CTM KOYUK 1.0 matná cihlová 2026
Kód: 9984974.00 9984974.01 9984974.02 9984974.03 9984974.04 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Všestranné gravelové kolo s úplně novým hliníkovým rámem a lehkou karbonovou vidlicí. Koyuk 1.0 je pohodlný při dlouhých dnech v náročném terénu, ale zároveň velmi hbitý při jízdě po asfaltu. Prostor pro pláště až 52 mm, hliníková kola CTM GA60 s vyšším profilem, kokpit FSA, ergonomické sedlo Selle Royal, patka zadní přehazovačky UDH, četné úchyty pro příslušenství, nápaditý design a pohon Shimano GRX. Tato kombinace vás zaručeně doveze do cíle!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel kola |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
| EAN: | 8585036082784 |
| rám: | CTM KOYUK / ALU 6061 DB-Lite / GAG / ICR / 12x142mm, UDH, FSA T47 BB for SMN?24 (max tire clearance 55mm) |
| Velikost kol: | 700C |
| Vidlice: | CTM Carbon GRVL (max tire clearance 52mm) tapered, internal routing, 12mm thru axle |
| řazení: | Shimano GRX / RX-400 10spd |
| přehazovačka: | Shimano GRX / RD-RX400 |
| Přesmykač: | Shimano GRX / FD-RX400 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG500 11-34T |
| Kliky: | Shimano GRX / FC-RX600 46-30T |
| Brzdy: | Shimano GRX / BR-RX400 |
| Ráfky: | CTM GA60 700x26 28H |
| pláště: | WTB RIDDLER Comp 700x45C |
| Náboje: | Novatec D981SB/D462TSB Thru axle 28H |
| řetěz: | Shimano HG54 10spd |
| představec: | FSA Omega / 80mm |
| řídítka: | FSA A-Wing |
| hlavové složení: | FSA NO.80/56/CR II Middle (integrated cable routing) |
| sedlo: | Selle Royal |
| sedlovka: | CTM Alloy 27.2mm |
| Počet rychlostí: | 20 speed |
| hmotnost: | 0 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




