CTM KOYUK 2.0 černá/světlá zlatá 2026
Kód: 9984975.00 9984975.01 9984975.02 9984975.03 9984975.04 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Všestranné gravelové kolo s úplně novým hliníkovým rámem a lehkou karbonovou vidlicí. Koyuk 2.0 je pohodlný při dlouhých dnech v náročném terénu, ale zároveň velmi hbitý při jízdě po asfaltu. Prostor pro pláště až 52 mm, hliníková kola Vision TEAM 30 i23 s vyšším profilem, kokpit FSA, pohodlné sedlo WTB Solano, patka zadní přehazovačky UDH, spousta úchytů pro příslušenství, nápaditý design a pohon Shimano GRX. Tato kombinace vás zaručeně doveze do cíle!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel kola |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
| EAN: | 8585036082876 |
| Rám: | CTM KOYUK / ALU 6061 DB-Lite / GAG / ICR / 12x142mm, UDH, FSA T47 BB for SMN?24 (max tire clearance 55mm) |
| Velikost kol: | 700C |
| Vidlice: | CTM Carbon GRVL (max tire clearance 52mm) tapered, internal routing, 12mm thru axle |
| Řazení: | Shimano GRX / RX-610 12spd |
| Přehazovačka: | Shimano GRX / RD-RX820 |
| Přesmykač: | Shimano GRX / FD-RX820 |
| Kazeta: | Shimano CSHG710 11-36T |
| Kliky: | Shimano GRX / FC-RX610 46-30T |
| Brzdy: | Shimano GRX / BR-RX410 / SM-RT64 Rotor 160mm |
| Ráfky: | wheelset VISION TEAM 30 i23 / 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Pláště: | WTB Vulpine 700x45 TCS Light/Fast Rolling / Dual DNA SG |
| Řetěz: | Shimano CN-HG6100 |
| Představec: | FSA Omega / 80mm |
| Řídítka: | FSA A-Wing |
| Hlavové složení: | FSA NO.80/56/CR II Middle (integrated cable routing) |
| Sedlo: | WTB Solano 142x240mm |
| Sedlovka: | CTM Alloy 27.2mm |
| Počet rychlostí: | 24 speed |
| Hmotnost: | 0 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




