CTM ROXXY GX Allroad červená 2026
Kód: 984989.00 984989.01 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Univerzální horské elektrokolo s nízkým nástupem a moderním designem rámu, který je určen pro aktivní lidi. Cykloturistika v nenáročném terénu, cyklotrasa za městem nebo přesun na setkání budou hračka díky kombinaci výkonného japonského motoru Panasonic GX Power Plus s maximálním točivým momentem až 75Nm a velkokapacitní 720Wh baterií LG. Informace o trase se zobrazují na přehledném barevném displeji s předinstalovaným aplikacemi jako Komoot nebo Strava. Efektní integrace kabeláže a zahlazení svarů pouze umocňují čistotu designu. Model ROXXY GX ALLROAD je vybaven blatníky, stojanem i světly.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horská 29" pevná |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rám: | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L |
| Velikost kol: | 29 |
| Vidlice: | Suntour XCM32 LO,DS, 29" 120mm |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Kliky: | Samox 38T, 170mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfky: | WTB ST i30 TCS 2.0 29" 32H |
| Pláště: | WTB Ranger 29x 2.25" Comp |
| Náboje: | Novatec D041DSB/D142TSE,32H ,CL |
| Pedály: | VPE 537 |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Představec: | CTM Shorty 40mm ICR 31,8 |
| Řídítka: | CTM N04, 700/1" rise/31,8mm |
| Hlavové složení: | FSA HS-HL |
| Sedlo: | CTM Cloud WMN |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 300-350/31,6 mm |
| Počet rychlostí: | 9 speed |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Motor: | PANASONIC GX Power plus / 75Nm |
| Baterie: | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




