CTM Ruby GX 27,5 matná černá 2026
Kód: 9984984.00 9984984.01 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Výkonné dámské horské elektrokolo s pevným rámem, díky kterému bude každý výjezd nezapomenutelným dobrodružstvím. Hliníkový rám s komfortním nízkým nastupováním a integrací kabeláže jsme osadili extrémně výkonným motorem Panasonic GX Power Plus (75Nm), který je spárován s baterií LG. Ta nabízí obrovskou kapacitu až 720Wh, což zajišťuje dlouhý dojezd. Na přehledném barevném LCD displeji se nacházejí všechny potřebné informace o jízdě. Předinstalované aplikace jako Komoot nebo Strava usnadňují orientaci a nabízejí přehledné informace o aktuální trase. Kombinace spolehlivých komponentů jako vzduchová vidlice Suntour XCM32 nebo ověřeného pohonu Shimano CUES zajistí dlouhodobý provoz bez nutnosti častého servisování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámská horská elektrokola 27,5" pevná |
|---|---|
| Záruka: | 2r |
| EAN: | 8585036089684 |
| Rám: | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, S, M |
| Velikost kol: | 27,5 |
| Vidlice: | Suntour XCM32 LO,DS, 27,5" 100mm |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/9sp. 11-46 |
| Kliky: | Samox 38T, 170mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfky: | WTB ST i30 TCS 2.0 27,5" 32H |
| Pláště: | WTB Ranger 27,5x 2.25" Comp |
| Náboje: | Novatec D041DSB/D142TSE,32H ,CL |
| Pedály: | VPE 537 |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Představec: | CTM 7140/45mm |
| Řídítka: | CTM N04, 700/1" rise/31,8mm |
| Hlavové složení: | FSA No.80/62 |
| Sedlo: | CTM Cloud WMN |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 300/31,6 mm |
| Počet rychlostí: | 9 speed |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Motor: | PANASONIC GX Power plus / 75Nm |
| Baterie: | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




